Tvorba webových stránok a e-shopov

V ponuke našich služieb nájdete aj tvorbu webových stránok a e-shopov. Okrem rozumnej ceny vám garantujeme, že webová stránka od našej spoločnosti bude technicky dokonalá, plne funkčná a zároveň optimalizovaná pre vyhľadávače. Pri tvorbe každej webovej stránky, resp. internetovej predajne sa zameriavame na všetky dôležité faktory, medzi ktoré zaraďujeme:

 • Funkčnosť

  Každá webová stránka musí spĺňať kritéria funkčnosti, aby bola rýchla a nevznikali na nej žiadne technické nedostatky, ktoré by bránili jej plnej použiteľnosti.

 • Dizajn

  Vzhľad webovej stránky hrá pre návštevníka dôležitú rolu, pretože sa chcena nej cítiť príjemne a nechce byť ničím rušený. Webovú stránku, resp. e-shop sa snažíme z hľadiska dizajnu vytvoriť tak, aby bola nadčasová a použiteľná v dlhodobom horizonte.

 • Trendy

  Pri tvorbe webovej stránky, resp. internetovej predajne sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa zapojiť to, čo je pre dané odvetvie moderné a čomajú užívatelia radi.

 • SEO signály

  Ako firma špecializujúca sa na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) si potrpíme na to, aby webová stránka spĺňala všetky SEO náležitosti a bola pripravená na ďalšie online marketingové aktivity.

Webové stránky a internetové predajne programujeme prednostne v redakčnom systéme WordPress.

Na cene webovej stránky, resp. internetovej predajne sa so zákazníkom dohodneme hneď na začiatku spolupráce a táto sa v procese programovania nemení (iba pri výrazných zmenách oproti pôvodným požiadavkám) a zároveň webovú stránku upravujeme dovtedy, kým nie je zákazník maximálne spokojný.

Mám záujem o webstránku

Prečo si nechať naprogramovať webovú stránku/e-shop u nás

1. Garantujeme odborné a precízne nakódovanie webovej stránky

2. Zabezpečíme bleskovú rýchlosť načítania a 100%-nú funkčnosť webu

3. Webová stránka bude spĺňať všetky SEO signály

4. Aktívne spolupracujeme s klientom (aj po ukončení projektu)