O nás

Sme firma špecializujúca sa na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) a s tým súvisiace služby. V ponuke našich služieb však nájdete aj tvorbu webových stránok a e-shopov, ako aj tvorbu obsahu (copywriting).

Optimalizácií pre vyhľadávače, ako aj ďalším službám sa venujeme niekoľko rokov, počas ktorých sa neustále zdokonaľujeme, aby sme zákazníkom priniesli čo najvyššiu hodnotu a najlepšie výsledky v čo najkratšom čase.

Náš tím sa skladá výhradne zo senior SEO konzultantov s agentúrnymi skúsenosťami a na ďalšie služby máme taktiež skúsených špecialistov, ktorí svojmu remeslu rozumejú na profesionálnej úrovni.

Našimi rukami prešlo veľké množstvo klientov z rôznych oblastí a zatiaľ sme sa nestretli s takým, ktorý by nebol s našimi službami, ale predovšetkým s výsledkami spokojný.

Zákazníka berieme ako rovnocenného partnera, ktorého spokojnosť je pre nás prvoradá a s ktorým sa snažíme férovo dohodnúť v každej situácií. Každý jeden projekt berieme ako novú výzvu s cieľom dosiahnuť želané výsledky a celkovú spokojnosť klienta s našou prácou.

Pri našej práci používame veľké množstvo popredných analytických nástrojov, no zároveň sa snažíme veci kontrolovať aj manuálne pre úplnú istotu pred realizovaním záverov a rozhodnutí. Jednotlivým aktivitám v rámci našej práce venujeme dostatočné množstvo času, aby boli vykonané na najvyššej úrovni.

Veľké množstvo času venujeme vzdelávaniu sa a sledovaniu trendov, aby sme držali krok a prinášali klientom novinky v čo najkratšej dobe.