Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) - služby

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) predstavuje našu hlavnú činnosť, na ktorú sa špecializujeme a v ktorej dosahujeme najlepšie a najviditeľnejšie výsledky. Či sa jedná o analytickú časť, on-page SEO alebo off-page SEO, na všetky oblasti máme senior SEO špecialistov, ktorí sa vo svojom obore neustále zdokonaľujú a sledujú najnovšie trendy. Optimalizácia pre vyhľadávače, resp. hovorovo aj SEO optimalizácia a jej význam má neustále rastúci trend a predstavuje jednu z najdôležitejších marketingových aktivít, ktoré by mala realizovať každá firma, ktorá sa prezentuje na internete.

Ak máte záujem o SEO optimalizáciu a celkové zlepšenie výkonnosti vášho online podnikania a prekonanie konkurencie, neváhajte nás kontaktovať.

Linkbuilding

Dosiahnite lepšie pozície vo vyhľadávačoch vďaka prirodzenému a efektívnemu budovaniu spätných odkazov.

SEO správa

Aktívna starostlivosť o webovú stránku, návrhy na jej zlepšenie, odstraňovanie nedostatkov a analytika.

SEO audit

Komplexná analýza dôležitých aspektov webovej stránky vrátane analýzy konkurencie a stratégie linkbuildingu.

Technická analýza

Detailná (onsite) analýza webovej stránky z technického a obsahového hľadiska, ako aj z hľadiska kódu.

Stratégia linkbuildingu

Analýza odkazového profilu a analýzy konkurencie so stratégiou budovania spätných odkazov.

Analýza kľúčových slov

Výskum tematických a užívateľmi vyhľadávaných fráz vrátane odporučení na linkbuilding.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), častokrát označovaná aj pojmom SEO optimalizácia predstavuje činnosť, prostredníctvom ktorej je možné dosiahnuť lepšie pozície v prirodzených výsledkoch vyhľadávania na konkrétne kľúčové slová. Štatistiky Google hovoria, že je veľký rozdiel medzi tým, či ste vo fulltextových vyhľadávačoch na siedmom, alebo druhom mieste. Štatistiky taktiež vyjadrujú to, že druhú stranu výsledkov navštívi len veľmi malé percento užívateľov. Preto platí, že ak chcete zvýšiť návštevnosť svojej webovej stránky, mali by ste realizovať SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače.

Ak na túto činnosť hľadáte vhodnú spoločnosť, my v Seolutions sme vám plne k dispozícií. Optimalizácií pre vyhľadávače (SEO) sa venujeme viac ako 6 rokov, máme skúsenosti z agentúr, no predovšetkým dosahujeme výsledky. Zatiaľ sme nemali spoluprácu, z ktorej by zákazník odišiel nespokojný alebo by pre neho neboli naše SEO služby rentabilné. Ak chcete riešiť SEO optimalizáciu a dosiahnuť TOP pozície na Google, neváhajte sa obrátiť na nás.