IBA DO KONCA JÚNA ZĽAVA 20% NA VSTUPNÉ ANALÝZY A 20% ZĽAVA NA PRVÉ DVA MESIACE SPOLUPRÁCE.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) - služby

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) predstavuje našu hlavnú činnosť, na ktorú sa špecializujeme a v ktorej dosahujeme najlepšie a najviditeľnejšie výsledky. Či sa z hľadiska SEO webu jedná o analytickú časť, on-page SEO alebo off-page SEO, na všetky SEO služby máme výhradne senior SEO špecialistov, ktorí sa vo svojom obore neustále zdokonaľujú a sledujú najnovšie trendy. Optimalizácia pre vyhľadávače, hovorovo aj SEO optimalizácia web stránok a jej význam má neustále rastúci trend a predstavuje jednu z najdôležitejších marketingových aktivít, ktoré by mala realizovať každá firma, ktorá sa prezentuje na internete.

Ak máte záujem o profesionálne SEO služby, resp. SEO optimalizáciu webu a celkové zlepšenie výkonnosti vášho online podnikania a prekonanie konkurencie, neváhajte nás kontaktovať.

Linkbuilding

Dosiahnite lepšie pozície vo vyhľadávačoch vďaka prirodzenému a efektívnemu budovaniu spätných odkazov.

SEO správa

Aktívna starostlivosť o webovú stránku, návrhy na jej zlepšenie, odstraňovanie nedostatkov a analytika.

SEO audit

Komplexná analýza dôležitých aspektov webovej stránky vrátane analýzy konkurencie a stratégie linkbuildingu.

Technická analýza

Detailná (onsite) analýza webovej stránky z technického a obsahového hľadiska, ako aj z hľadiska kódu.

Stratégia linkbuildingu

Analýza odkazového profilu a analýzy konkurencie so stratégiou budovania spätných odkazov.

Analýza kľúčových slov

Výskum tematických a užívateľmi vyhľadávaných fráz vrátane odporučení na linkbuilding.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), častokrát označovaná aj pojmom SEO optimalizácia web stránok predstavuje činnosť, prostredníctvom ktorej je možné dosiahnuť lepšie pozície v prirodzených výsledkoch vyhľadávania na konkrétne, užívateľmi vyhľadávané kľúčové slová. Štatistiky Google hovoria, že je veľký rozdiel medzi tým, či ste vo fulltextových vyhľadávačoch na siedmom alebo druhom mieste. Štatistiky taktiež vyjadrujú to, že druhú stranu výsledkov navštívi len veľmi malé percento užívateľov. Preto platí, že ak chcete zvýšiť návštevnosť svojej webovej stránky, mali by ste realizovať SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače.

Ak aj vy hľadáte vhodnú spoločnosť na optimalizáciu SEO, resp. SEO webu, my v Seolutions sme vám plne k dispozícií. Optimalizácií pre vyhľadávače (SEO) sa venujeme viac ako 8 rokov, máme skúsenosti z agentúr, no predovšetkým dosahujeme výsledky. Zatiaľ sme nemali spoluprácu, z ktorej by zákazník odišiel nespokojný alebo by pre neho neboli naše SEO služby rentabilné. Ak chcete riešiť SEO optimalizáciu webu a dosiahnuť TOP pozície na Google, neváhajte sa obrátiť na nás.

Počet rokov na trhu:

0

Počet zákazníkov:

0

Počet realizovaných projektov:

0