0915 221 750

Search form

Tvorba webových stránok a e-shopov

V ponuke našich služieb sa nachádza aj tvorba webových stránok a e-shopov. Pri tvorbe každej webovej stránky, resp. internetovej predajne sa zameriavame na všetky dôležité faktory, medzi ktoré zaraďujeme:

Funkčnosť

Každá webová stránka musí spĺňať kritéria funkčnosti, aby bola rýchla a nevznikali na nej žiadne technické nedostatky, ktoré by bránili jej plnej použiteľnosti.

Dizajn

Vzhľad webovej stránky hrá pre návštevníka dôležitú rolu, pretože sa chcena nej cítiť príjemne a nechce byť ničím rušený. Webovú stránku, resp. e-shop sa snažíme z hľadiska dizajnu vytvoriť tak, aby bola nadčasová a použiteľná v dlhodobom horizonte.

Trendy

Pri tvorbe webovej stránky, resp. internetovej predajne sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa zapojiť to, čo je pre dané odvetvie moderné a čomajú užívatelia radi.

SEO signály

Ako firma špecializujúca sa na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) si potrpíme na to, aby webová stránka spĺňala všetky SEO náležitosti a bola pripravená na ďalšie online marketingové aktivity.

Webové stránky a internetové predajne programujeme v jednom z redakčných systémov Drupal, WordPress, PrestaShop alebo Shoptet a zároveň ponúkame aj programovanie webových stránok na mieru.

Na cene webovej stránky, resp. internetovej predajne sa so zákazníkom dohodneme hneď na začiatku spolupráce a táto sa v procese programovania nemení (iba pri výrazných zmenách oproti pôvodným požiadavkám) a zároveň webovú stránku upravujeme dovtedy, kým nie je zákazník maximálne spokojný.

Mám záujem o webstránku Kontaktovať

Prečo si nechať naprogramovať webovú stránku/e-shop u nás

1. Garantujeme odborné a precízne nakódovanie webovej stránky
2. Zabezpečíme bleskovú rýchlosť načítania a 100%-nú funkčnosť webu
3. Webová stránka bude spĺňať všetky SEO signály
4. Aktívne spolupracujeme s klientom (aj po ukončení projektu)