SEO copywriting (SEO články)

Kvalitné a originálne texty predstavujú dôležitú súčasť každej webovej stránky a internetovej predajne. Ide o faktor, ktorý predáva a ktorý je zároveň veľmi dôležitý aj z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Práve preto ponúkame odborný SEO copywriting, resp. písanie SEO článkov, ktoré bude Google vyhodnocovať veľmi pozitívne. Ak potrebujete aj vy SEO copywriting, resp. otextovať vašu webovú stránku alebo e-shop, neváhajte sa na nás obrátiť.

V ponuke našich služieb nájdete okrem písania textov na webové stránky a internetové obchody aj tvorbu meta názvov a popisov, ako aj alternatívnych popisov obrázkov. Inými slovami, postaráme sa o kompletné otextovanie vašej webovej stránky, resp. internetovej predajne.

Pri tvorbe textov sa zameriame na to, aby:

texty boli originálne a kvalitné (odborné)

gramaticky a štylisticky správne

ich obsah smeroval na cieľovú skupinu

neboli nudné, resp. upútali pozornosť návštevníka

aká by mala byť štruktúra vašej webovej stránky

sa texty okrem návštevníkov páčili aj vyhľadávačom

Súčasťou SEO copywritingu, resp. vypracovania kvalitných textov z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) je nutné vykonať analýzu kľúčových slov, ktorá priamo odhalí frázy, ktoré je vhodné v textoch (názvoch stránok, nadpisoch, popisoch atď.) zapojiť.

Okrem komplexného otextovania webovej stránky, resp. internetovej predajne pre vás radi napíšeme aj článok na blog alebo magazín.

Mám záujem o SEO copywriting (SEO články)