0915 221 750

Search form

SEO optimalizácia

SEO balíky

+ Texty sú v cene

Balík vhodný pre malé alebo so SEOm začínajúce (nové) weby a e-shopy. Balík sa odporúča linkovať na 1-2 (longtail) kľúčové slová s nízkou, resp. priemernou konkurenciou. Balík MikroSEO by sa dal definovať ako „pomaly ďalej zájdeš“, ale v niektorých prípadoch by to mohlo byť až príliš pomaly. Doba aplikovania balíku sa odporúča 14 dní.

MikroSEO balík neodporúčame na weby a e-shopy s veľkým počtom kategórií, resp. na weby a e-shopy s väčším počtom na konkurenciu náročných kľúčových slov, na ktoré sa budete chcieť optimalizovať. V tomto prípade odporúčame väčšie balíky. Po aplikácií balíku dostanete report s odkazmi na váš web/e-shop.

129 € Objednať
 • V prípade, že neviete na aké kľúčové slová optimalizovať, odporúčame vypracovať analýzu kľúčových slov, na ktorú získavate k balíku zľavu 10% - analýza kľúčových slov.

 • Doplnte si balík o ďalšie linky podľa vlastného výberu - cenník linkov.

+ Texty sú v cene

MiniSEO balík jeideálny premalé a stredne veľké weby a e-shopy, ktoré s linkbuildingom začínajú, resp.ktoré sú nové, ale majú vo svojom predmete podnikania viacero kategórií, resp. väčšie množsvo kľúčových slov, na ktoré sa chcú od začiatku optimalizovať.

Balík je vhodné aplikovať na 2-4 kľúčové slová s priemernou konkurenciou po dobu 14-21 dní podľa počtu kľúčových slov (a iných okolností).Balík MiniSEO je možné použiť aj na kľúčové slová s vyššou konkurenciou, alebov prípade slov, ktoré už istú pozíciu majú, ale táto chce byť vylepšená (tu však odporúčame 2 slová).Po aplikácií balíku dostanete report s odkazmi na váš web/e-shop.

229 € Objednať
 • V prípade, že neviete na aké kľúčové slová optimalizovať, odporúčame vypracovať analýzu kľúčových slov, na ktorú získavate k balíku zľavu 10% - analýza kľúčových slov.

 • Doplnte si balík o ďalšie linky podľa vlastného výberu - cenník linkov.

+ Texty sú v cene

Balík OptiSEO je vhodný pre stredne veľké a zabehnuté weby alebo e-shopy. Linkovať odporúčame 3-6 kľúčových slovs priemernou konkurenciou. Použiť sa dá aj v prípade malého a so SEOm začínajúceho webu alebo e-shopu, tu však odporúčame optimalizovať 5-6 kľúčových slov. Z opačného pohľadu je balík vhodný aj na kľúčové slová s vysokou konkurenciou, avšak maximálne na optimalizáciu 3 kľúčových slov.

OptiSEObalík je vhodná cesta pre tých, ktorí chcú pomaly linkovať väčšie množstvo kľúčových slov (5-6), alebo chcú aktívnejšie linkovať a pretlačiť na vyššie pozície menší počet kľúčových slov (3). Dobu aplikovania odporúčame na 14-28 dní podľa počtu kľúčových slov (a iných okolností). Po aplikácií balíku dostanete report s odkazmi na váš web/e-shop.

329 € Objednať
 • V prípade, že neviete na aké kľúčové slová optimalizovať, odporúčame vypracovať analýzu kľúčových slov, na ktorú získavate k balíku zľavu 10% - analýza kľúčových slov.

 • Doplnte si balík o ďalšie linky podľa vlastného výberu - cenník linkov.

+ Texty sú v cene

Tento balík je ideálny pre stredne veľké a veľké weby a e-shopy, ktoré už nejakú dobu fungujú. Linkovať odporúčame 4-8 kľúčových slov s priemernou konkurenciou. Balík MaxiSEOje pre tých, ktorí chcú vylepšiť svoje pozície čo najskôr, resp. na kľúčové slová s vyššou konkurenciou (4), alebo pomalšie na väčší počet kľučových slov s priemernou, alebo nižšou konkurenciou (7-8). MaxiSEO balík je vhodné aplikovať 21-28 dní podľa počtu kľúčových slov (a iných okolností).

Účelom balíku MaxiSEO je časom dosiahnuť popredné pozície vo vyhľadávačoch, a to aj v prípade klúčových slov náročnejších na konkurenciu. Po aplikácií balíku dostanete report s odkazmi na váš web/e-shop.

429 € Objednať
 • V prípade, že neviete na aké kľúčové slová optimalizovať, odporúčame vypracovať analýzu kľúčových slov, na ktorú získavate k balíku zľavu 10% - analýza kľúčových slov.

 • Doplnte si balík o ďalšie linky podľa vlastného výberu - cenník linkov.

Nevyhovuje vám ani jeden z predošlých SEO balíkov? Máte záujem aktívne optimalizovať ešte väčšie množstvo kľúčových slov, alebo kľúčové slová s veľmi silnou konkurenciou? Mali ste už na svojom webe/e-shope SEO optimalizáciu, no chcete ísť ešte vyššie?

Prostredníctvom konzultácie stanovíme SEO na mieru vašim požiadavkám, cieľom a možnostiam. Zhodnotíme všetky faktory a na ich základe prispôsobíme SEO stratégiu a vyskladáme balík tak, aby bola dosiahnutá maximálna efektívnosť.

Balík SEO na mieru odporúčame tým, ktorí nevedia posúdiť vhodnosť toho ktorého balíka na svoj projekt a situáciu, ale poznajú svoj cieľ a rozpočet. Po aplikácií balíku dostanete report s odkazmi na váš web/e-shop.

Dohodou Kontaktovať
 • V prípade, že neviete na aké kľúčové slová optimalizovať, odporúčame vypracovať analýzu kľúčových slov, na ktorú získavate k balíku zľavu 10% - analýza kľúčových slov.

* Okrem SEO balíkov využívame aj externé odkazy, ktoré sú doplnkom, alebo náhradou PR Web odkazov (blogy, portály, magazíny, správy, reklamné weby atď.)

Inzercia v médiach a písanie na blogy

Okrem linkbuildingu ponúkame aj inzerciu článkov v médiach/blogoch, ktoré slúžia ako ďalší zdroj návštev webovej stránky.

Aktívne navštevované slovenské portály, ako napríklad topky.sk alebo zoznam.sk (a mnohé ďalšie), sú neoddeliteľnou súčasťou kvalitného online marketingu. Články v takýchto portáloch sú často lajkované, zdieľané a komentované, takže sa rýchlo šíria, ale čo je najdôležitejšie, zvyšujú návštevnosť webovej stránky a povedomie o značke. Cena týchto portálov je rôzna, no určite sa nejedná o vyhodené peniaze.

Okrem portálov používame ako súčasť online propagácie aj inzerovanie na známych blogoch, ako napríklad blog.sme.sk, blog.pravda.sk atď. Tieto články sa dostanú na oči mnohým čitateľom za priaznivé ceny.

Prečo realizovať SEO optimalizáciu prostredníctvom nás?

Používame najnovšie a najefektívnejšie SEO techniky
Realizujeme podstivé SEO, žiadne black-hat metódy
Používame iba kvalitné, silné a overené odkazy
Odkazy neprenajímame, ale predávame na dobu neurčitú
Výsledky našej práce majú dlhodobú trvácnosť
Odkazy nahadzujeme a kontrolujeme ručne
Navrhneme komplexnú SEO stratégiu
Poskytujeme pravidelný reporting SEO služieb

Ostatné SEO služby

 • Výskum kľúčových slov
 • Určenie vhodnosti kľúčového slova na SEO
 • Určenie vhodnosti kľúčového slova na PPC
 • Určenie priemernej mesačnej vyhľadávanosti jednotlivých kľúčových slov
 • Určenie priemernej ceny (za klik) kľúčového slova v PPC kampani
 • Určenie konkurencie jednotlivých kľúčových slov
 • Určenie súčasnej pozície na jednotlivé kľúčové slová
 • Návrh kľúčových slov na linkbuilding
 • Návrh kľúčových slov na PPC
 • Návrh na obsahovú stránku webu

Analýza kľúčových slov je prvým krokom každej SEO optimalizácie, pretože priamo odhaľuje cestu, ktorá vedie k úspechu. Aby mohla byť analýza kľúčových slov prvým krokom k úspechu, jej samotné prevedenie musí byť na profesionálnej úrovni.

Preto v ponuke našich služieb nájdete aj vypracovanie kvalitnej a efektívnej analýzy kľúčových slov pre vašu webovú stránku, resp. predmet podnikania. Zameriame sa na to, čo je na analýze kľúčových slov najdôležitejšie a čo sa pri určení linkbuilding/PPC stratégieskutočne využije. Samotný výskum kľúčových slov realizujeme ručne, takže sa nejedná o žiaden vygenerovaný dokument prostredníctvom online nástroja. Výsledkom analýzy kľúčových slov bude výstup, ktorý bude obsahovať štatistické a kvantitatívne údaje, výsledky a odporúčania.

Analýza kľúčových slov vám naznačí celkovú náročnosť a potenciál vášho podnikania na internete, ako aj náročnosť a potenciál jednotlivých kategórií a kľúčových slov.

Webstránka/E-shop 2,20 € / slovo Objednať
 • Kontrola duplicít
 • Analýza štruktúry webovej stránky
 • Analýza obsahu na webovej stránke
 • Kontrola kódu, meta titles a descriptions
 • Kontrola indexovania vyhľadávačmi
 • Testovanie rýchlosti a správnosti načítania webovej stránky
 • Analýza URL adries webovej stránky
 • Analýza externých odkazov na webovú stránku
 • Kontrola spamu a základných metrík
 • Návrhy na celkovú racionalizáciu

Pred každou SEO optimalizáciou sa odporúča vykonať SEO audit. SEO audit ukáže chyby, ktoré sa na vašej webovej stránke (on-page aj off-page) nachádzajú a prostredníctvom ich eliminácie zvýši pravdepodobnosť úspechu samotnej optimalizácie.

Prostredníctvom SEO auditu dosiahnete tiež zníženie celkových nákladov na SEO, pretože bude oveľa efektívnejšie. Audit webu musí byť vykonaný odborne a systematicky, a na to sme tu my. Nechajte celý on-page a off-page SEO audit na nás! Používame najmodernejšie nástroje, predovšetkým však vlastné know-how a manuálne testovanie a kontrolu webu/e-shopu. vašu webovú stránku prekopeme ručne a komplexne!

Výstupom SEO auditu je zrozumiteľný report obsahujúci všetky nedostatky a problémové miesta, ako aj návrh na ich elimináciu. Následne, v prípade záujmu chyby na webovej stránke odstránime tak, aby bola vaša webová stránka pripravená na optimalizáciu.

Web od 229 € Eshop od 349 € Objednať

Nami školený tím copywriterok pre vás s radosťou napíše kvalitné SEO články na vybrané kľúčové slovo alebo tému.

Články píšeme tak, aby zabezpečili maximálnu efektívnosť kľúčového slova a relevanciu z pohľadu Google. Copywriting tiež zahŕňa písanie blogových článkov na akúkoľvek tému.

 • SEO články majú 400 slov.

 • Blog články - cena záleží od rozsahu, témy a hĺbky jej rozpracovania.

SEO články 6 € Blog články od 19 € Objednať

V prípade, že ste sa rozhodli pre SEO optimalizáciu, ponúkame vám spôsob, akým celý proces optimalizácie časovo a finančne zefektívniť. Dôležitosť kvality obsahu na webovej stránke rapídne stúpa a pri SEO optimalizácií to platí dvojnásobne.

Nechajte si od nás vytvoriť/upraviť texty (včetne meta titles a descriptions) na webovej stránke tak, aby boli z hľadiska SEO efektívnejšie. Profesionálnou úpravou obsahu na vašom webe/e-shope môžete dosiahnuť takmer okamžité zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Dohodou Kontaktovať

Typy Webov

PR Web – (dofollow odkaz)

Private Blog Network predstavuje databázu silných a kvalitných webových stránok, na ktoré máme možnosť pridať odkaz pod plnou kontrolou všetkých premenných. Pojem PR Web zastrešuje celkovo 16 typov webových stránok, ako napríklad Business Listing Site, E-book, Product Listing Site, Social profiles a mnoho ďalších, na ktoré umiestnime odkaz na váš web/e-shop.

Všetky PR Web odkazy sú dofollow (teda predávajú časť svojej sily - tzv. Link juice - vášmu webu), takže priamo spôsobujú rast vašich pozícií na linkované kľúčové slová. PR Web odkazy sú ručne nahadzované na dobu neurčitú a sú veľmi efektívne.

Spravodajské weby – (dofollow odkaz)

Pod pojmom spravodajské weby myslíme komerčné webstránky, resp. stránky televízií a dennej tlače, ktoré sú na Slovensku všeobecne známe (napr. Pravda alebo SME). Získať odkaz z takýchto zdrojov je takmer nemožné, alebo veľmi drahé. My však túto možnosť máme.

Tieto vzácne a vysokokvalitné dofollow (teda predávajú časť svojej sily - tzv. Link juice - vášmu webu) odkazy vám poskytneme vo Vami želanom množstve na dobu neurčitú a za veľmi výhodnú cenu. Spravodajské weby sú mimoriadne efektívne a zaručene vás potlačia na vyššie priečky.

Externé odkazy (Dofollow odkaz)

Kvalitné odkazy z iných webových stránok, ktoré nie sú v našej správe, ale na ktoré máme za poplatok možnosť pridať článok s odkazom. Tieto odkazy sa používajú ako doplnok k našej PR Web databáze, resp. v prípade, keď klient našu súkromnú PR Web databázu vyčerpá.

Cena a trvácnosť týchto odkazov je rôzna. Medzi externé odkazy patria napríklad blogy, portály, magazíny, správy, reklamné weby atď. (na ktoré je možné okrem článku pridať aj odkaz).

Sociálne profily - (nofollow odkaz)

Sociálne profily predstavujú odkazy zo silných a známych sociálnych sietí ako Facebook, Twitter alebo LinkedIn.

Tieto odkazy sú nofollow (nepredávajú žiadnu zo svojej sily - tzv. Link juice - vášmu webu) a sú vhodné na diverzitu a vyrovnanie pomeru medzi dofollow a nofollow odkazmi, ktoré je taktiež veľmi dôležité. Sociálne siete majú vynikajúce metriky a vysokú dôveryhodnosť, ktoré Google berie do úvahy.

Katalógy - (nofollow odkaz)

Slovenské, ako aj zahraničné katalógy v dnešnej dobe predstavujú veľmi dobrý zdroj nofollow odkazov (nepredávajú žiadnu zo svojej sily- tzv. Link juice- vášmu webu).

Hoci sa ich úloha z pohľadu SEO zmenila, stále sú vhodné na diverzitu, pretože mnohé z nich majú výborné metriky. V našej databáze katalógov máme iba tie, ktoré podporia metriky vašej webovej stránky a poslúžia ako zdravý a kvalitný zdroj na vyrovnanie pomeru medzi dofollow a nofollow odkazmi.

Web 2.0 - (nofollow odkaz)

Web 2.0 predstavujú subdomény silných domén, ako napríklad Wordpress, Weebly, Tumblr a mnoho ďalších. Web 2.0 slúžia ako výborný zdroj nofollow odkazov (nepredávajú žiadnu zo svojej sily- tzv. Link juice- vášmu webu), pretože patria pod silné a autoritatívne webové stránky.

Hoci sa nedá ani zďaleka porovnať odkaz z pôvodnej webovej stránky a z Web 2.0, teda subdomény pôvodnej webovej stránky, o ich prínose k úspešnému linkbuildingu však netreba pochybovať.

PDF a PPT stránky - (nofollow odkaz)

Webové stránky na zdieľanie powerpointových prezentácií a článkov v PDF formáte patria k ďalším veľmi vhodným zdrojom nofollow odkazov (nepredávajú žiadnu zo svojej sily- tzv. Link juice- vášmu webu).

V prípade, že sa jedná o kvalitné PDF, resp. PPT stránky, môžu tieto okrem diverzity ponúknuť aj rast metrík linkovanej webovej stránky, čo má opäť pozitívny vplyv na konečný výsledok celej SEO optimalizácie. Rovnako ako v prípade katalógov a Web 2.0, aj v prípade PDF a PPT stránok pracujeme iba s tými, ktoré túto možnosť poskytujú.