0915 221 750

Search form

Grafika

Tvorba Loga

Šikovný tím našich grafikov pre vás s radosťou vytvorí firemné logo, ktoré bude jednoduché, ľahko zapamätateľné a ktoré okamžite naznačí, čo je predmetom podnikania vašej firmy.

Navrhneme pre vás sériu lôg a v prípade záujmu o niektoré z nich toto následne detailne upravíme presne podľa vašich predstáv. V opačnom prípade navrhneme ďalšie logá, alebo bez nutnosti platby spoluprácu ukončíme.

od 99 € Objednať

Tvorba obrázkov a infografiky

Obrázky a infografika sú dôležitou súčasťou každého článku, reklamy alebo webovej stránky. Okrem dizajnu vedia zaujať, poučiť alebo vyvolať emóciu.

Nechajte si od nás vytvoriť príťažlivé, zaujímavé a kvalitné obrázky a infografiku za prijateľné ceny. Vytvoríme pre vás grafický návrh, ktorý v prípade spokojnosti detailne upravíme. Ak s návrhom spokojný nebudete, vytvoríme ďalšie, alebo spoluprácu bez nutnosti platby ukončíme.

Obrázky od 15 € Inforgrafika od 99 € Objednať

Dizajn webových stránok

Máte záujem o webovú stránku, no neviete aký zvoliť dizajn? Naši grafici vám pomôžu! Povedzte nám vašu predstavu, alebo si nechajte navrhnúť komplet dizajn od nás.

V spolupráci s vami vytvoríme detailný a moderný vzhľad webovej stránky, ktorý bude predávať. Premietneme vaše predstavy do dokonalej grafickej podoby a súčasne zabezpečíme, aby bol dizajn webu užívateľsky racionálny a trendy. V prípade záujmu webovú stránku následne nakódujeme v ľubovoľnom CMS alebo na mieru.

Dohodou Objednať

Dizajn aplikácií

Základom každej mobilnej aplikácie je moderný dizajn, jednoduchá orientácia a prehľadnosť. Presne týmito zásadami sa pri vytváraní dizajnu aplikácií riadime.

Nelámte si hlavu nad tým, ako by mala aplikácia vyzerať a aké by malo byť rozloženie jej jednotlivých častí. My sa o to postaráme za vás. Tím skúsených dizajnérov a kóderov aplikácií sa v spolupráci s vami postará o to, aby bola vaša aplikácia príťažlivá, užívateľsky priateľská a „in“. Mobilnú aplikáciu vám taktiež radi nakódujeme v IOS alebo Androide.

Dohodou Objednať